Sushi Ursus

Wśród 60 tysięcy mieszkańców dzielnicy Ursus nie brakuje miłośników prawdziwej azjatyckiej kuchni. Nasza restauracja w Piastowie realizuje dowozy na osiedla zlokalizowane w skrajnej części lewobrzeżnej Warszawy. Wygodne zamawianie jest możliwe nie tylko dzięki tej stronie, ale również intuicyjnej aplikacji mobilnej dostępnej w sklepie Google Play. Menu zawiera:

  • zestawy sushi,
  • dania na ciepło,
  • przystawki, zupy i sałatki,
  • desery, lunch boxy i napoje.

W ramach zestawów możesz zamówić nawet do kilkudziesięciu sztuk takich przysmaków jak futomaki, hosomaki, paluszki krabowe, łosoś czy krewetki. Wszystkie posiłki są przygotowywane na miejscu i zawierają świeże oraz aromatyczne składniki. Klienci doceniają smak i estetykę takich przystawek jak tatar, pierożki, szaszłyki czy kawior, a także niepowtarzalny charakter popularnych azjatyckich zup – misoshiru, wonton, tom kha czy kimchishiru.

Sushi ursus dostawa

Mieszkając lub pracując na Ursusie, warto pamiętać, że wystarczy telefon lub kilka kliknięć na stronie, żeby zamówić sushi oraz inne pyszne potrawy kuchni tajskiej, japońskiej czy koreańskiej. Atutem restauracji są korzystne ceny za pojedyncze dania, zestawy i dodatki, które są efektem kulinarnej pasji kucharzy z bogatym doświadczeniem.

Zobacz MENU i ZAMÓW