Sushi Ursus

Wśród 60 tysięcy mieszkańców dzielnicy Ursus nie brakuje miłośników prawdziwej, dobrej azjatyckiej kuchni. Nasza oferująca najlepsze sushi restauracja wychodzi naprzeciw ich potrzebom. Przy minimalnym wysiłku możesz zakosztować prawdziwych japońskich czy koreańskich smaków z naszego menu, płacąc za swoje zamówienie naprawdę rozsądną kwotę. Lokal znajduje się w Piastowie, ale realizuje również dowozy na osiedla zlokalizowane w skrajnej części lewobrzeżnej Warszawy.

Jak zamawiać?

Wygodne zamawianie jest możliwe nie tylko dzięki stronie restauracji, ale również intuicyjnej aplikacji mobilnej dostępnej w sklepie Google Play. Aby otrzymać potrawy na wynos, nie musisz zakładać konta w żadnym serwisie. Proces odbywa się błyskawicznie. Minimalna kwota zamówienia zawsze jest jasno podana. Właśnie tyle wystarczy, by wybrane sushi zostało dostarczone pod wskazany adres. To dobre rozwiązanie, kiedy masz ochotę na dobrą japońską kuchnię, ale nie chcesz wychodzić z domu.

Nasze menu

W naszym menu znajdziesz między innymi:

  • najlepsze zestawy sushi,
  • dania na ciepło,
  • przystawki, zupy i sałatki,
  • desery, lunch boxy i napoje.

W ramach zestawów w restauracji możesz zamówić nawet do kilkudziesięciu sztuk takich przysmaków jak futomaki, hosomaki, paluszki krabowe, łosoś czy krewetki. Wszystkie posiłki są przygotowywane na miejscu i zawierają świeże oraz aromatyczne składniki. Klienci doceniają dobry smak i estetykę takich przystawek jak tatar, pierożki, szaszłyki czy kawior, a także niepowtarzalny charakter najlepszych azjatyckich zup – misoshiru, wonton, tom kha czy kimchishiru. Staramy się, by menu było zróżnicowane, czas przygotowywania zamówienia był możliwie minimalny, a kwota, która trzeba za nie zapłacić, jak najbardziej przystępna.

Sushi Warszawa Ursus dostawa

Mieszkając lub pracując na Ursusie, warto pamiętać, że wystarczy telefon lub kilka kliknięć na stronie, żeby zamówić pyszne potrawy kuchni tajskiej, japońskiej czy koreańskiej w najlepszym wydaniu, ale przede wszystkim dobre sushi, które uważamy za swoją specjalność. Atutem restauracji są korzystne ceny za pojedyncze dania, zestawy i dodatki, które są efektem kulinarnej pasji kucharzy z bogatym doświadczeniem. Wystarczy, by koszt zamówienia przekroczył minimalną wymaganą kwotę, byśmy wybrane potrawy z naszego menu dostarczyli wprost pod Twoje drzwi.

Zobacz MENU i ZAMÓW