Restauracja azjatycka z japońską kuchnią Sushi Pruszków

Przyjdź lub zamów online. Niech Twoje podniebienie poczuje najlepsze smaki Azji.

Jeśli mieszkasz w Pruszkowie i masz ochotę na dobre sushi po pracy, zajrzyj do menu na naszej stronie. Ebi Sushi to restauracja azjatycka z Piastowa, która dowozi sushi na telefon na Pruszków. Czas dowozu mile Cię zaskoczy. Długie godziny otwarcia dostosowaliśmy do realnych potrzeb klientów. Nasi kierowcy dobrze znają tereny Pruszkowa i wiedzą, jak ważny jest dla Ciebie czas, dlatego gotowe zamówienie dociera do Ciebie w jak najkrótszym czasie od momentu otwarcia naszej strony internetowej.

Promocje w dowozie

Zajrzyj do naszych specjalnych promocji tygodnia i miesiąca, które specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy. Promocje na sushi na telefon obejmują obniżkę nawet 50 procent w zależności od aktualnej okazji, dzięki czemu możesz skosztować autentycznych azjatyckich potraw w bardzo atrakcyjnych cenach. Warto zamawiać bezpośrednio od nas z naszej strony w godzinach pracy restauracji. To gwarantuje, że zamówienie realizowane jest najszybciej.

Poczuj wyjątkowy aromat naszych potraw, który wydobywa się dzięki dobieraniu samych najwyższej jakości składników. Nasi kucharze z zamiłowania do kuchni japońskiej starannie przygotują dla Ciebie sushi, które skosztujesz z największą przyjemnością i będziesz chętnie do nas wracał. Jeśli po pracy nie masz ochoty na wychodzenie z domu i wolisz zjeść w domowym zaciszu, dajemy Ci taką możliwość dzięki naszemu systemowi zamawiania jedzenia online na stronie, którą właśnie przeglądasz. Godziny otwarcia restauracji to 12.00–22.00, natomiast dowozy na telefon realizujemy od 11.00 do 21.45.

Możesz także zamawiać korzystając z naszej aplikacji na Androida. Szukaj nas po otwarciu Google Play pod nazwą “Ebi Sushi". Dzięki tej aplikacji możesz zamawiać w naszych godzinach pracy bez konieczności pamiętania naszego adresu www.

Zobacz MENU i ZAMÓW