Restauracja azjatycka z japońską kuchnią Sushi Pruszków

Przyjdź lub zamów online. Niech Twoje podniebienie poczuje najlepsze smaki Azji.

Jeśli mieszkasz w Pruszkowie i masz ochotę na dobre sushi, zajrzyj do menu na naszej stronie. Ebi Sushi to restauracja azjatycka z Piastowa, która dowozi sushi na Pruszków. Czas dowozu mile Cię zaskoczy. Nasi kierowcy dobrze znają tereny Pruszkowa i wiedzą, jak ważny jest dla Ciebie czas.

Promocje w dowozie

Zajrzyj do naszych specjalnych promocji tygodnia i miesiąca, które specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy. Promocje na sushi obejmują obniżkę nawet 50 procent w zależności od aktualnej okazji. Warto zamawiać bezpośrednio od nas z naszej strony. To gwarantuje, że zamówienie realizowane jest najszybciej.

Poczuj wyjątkowy aromat naszych potraw, który wydobywa się dzięki dobieraniu samych najwyższej jakości składników. Nasi kucharze z zamiłowania do kuchni japońskiej starannie przygotują dla Ciebie sushi, które skosztujesz z największą przyjemnością i będziesz chętnie do nas wracał. Jeśli wolisz zjeść w domowym zaciszu, dajemy Ci taką możliwość dzięki naszemu systemowi zamawiania jedzenia online na stronie, którą właśnie przeglądasz.

Możesz także zamawiać korzystając z naszej aplikacji na Androida. Szukaj nas w Google Play pod nazwą “Ebi Sushi". Dzięki tej aplikacji możesz zamawiać bez konieczności pamiętania naszego adresu www.

Zobacz MENU i ZAMÓW