Sushi Komorów

Miłośnicy japońskiej kuchni, mieszkający w okolicach Warszawy – na przykład na terenie wsi Komorów – nie muszą jechać do centrum stolicy, żeby cieszyć się smakiem swoich ulubionych potrawy. Oferujemy szerokie menu kuchni azjatyckiej na dowóz, gwarantując świeżość oraz estetyczny wygląd potraw.

Dużym atutem naszej restauracji jest możliwość przygotowania wielu atrakcyjnych zestawów, składających się nawet z kilkudziesięciu sztuk sushi. To znakomita propozycja np. na spotkanie w gronie przyjaciół lub romantyczną kolację w domowym zaciszu. Specjalizujemy się także w lunch boxach, przystawkach czy zupach, kojarzących się ze wszystkim, co najlepsze w japońskiej, koreańskiej czy tajskiej sztuce kulinarnej.

Komorów jest miejscowością, do której docieramy z potrawami, których przygotowywanie to nasza praca, ale i pasja. Wiemy, że w codziennym życiu ważna jest wygoda, dlatego menu i panel do zamówień są dostępne nie tylko na tej stronie internetowej, ale również w darmowej aplikacji mobilnej, którą możesz pobrać na tablet lub smartfon z systemem Android.

Jeżeli uwielbiasz futomaki, nigiri, uramaki, tamagomaki czy gunkan, nie przechodź obojętnie koło naszej oferty, tylko rozsmakuj się w dziesiątkach propozycji sushi i innych dań.

Zobacz MENU i ZAMÓW