Sushi Raszyn

Masz ochotę na sushi w Raszynie? Właśnie u nas znajdziesz szeroki wybór dań kuchni azjatyckiej z dostawą do domu. Po prostu złóż zamówienie bez rejestrowania konta lub użyj naszej aplikacji mobilnej. Poznaj zestawy, które pokochali inni Klienci – Dekanta, Firudo, Dokutsu, Kusa, Koishi, Tanbo, Yakimsu, Yama, Kumo czy Ensei. Wszystkie dania powstają na miejscu, z użyciem wyselekcjonowanych, świeżych produktów od sprawdzonych dostawców. Kuchnią azjatycką pasjonujemy się od lat, odsłaniając przed Klientami naszej restauracji magię najlepszych przepisów z Korei, Tajlandii czy Japonii.

Nie wychodząc z domu, zamów lunch box, zestaw sushi, ulubioną zupę czy danie główne. Przekonaj się, jak pyszne są odpowiednio połączone warzywa, owoce morza, ryby, sosy czy inne dodatki, które układamy na talerzach w atrakcyjne dla oka kompozycje.

Korzystny cennik, szybka dostawa i doskonała jakość szerokiego menu wyróżniają nas na tle konkurencji, nie tylko w okolicach Raszyna, ale również szerzej: w podwarszawskich miejscowościach. Nie bez przyczyny nasze dania trafiają nawet do mieszkańców stołecznego Ursusa. Tak smakuje kuchnia azjatycka tworzona z pasji, na bazie wieloletniej praktyki kulinarnej.

Zobacz MENU i ZAMÓW