Sushi Nadarzyn

Kuchnię azjatycką na całym świecie rozsławia wiele rodzajów sushi. Podwarszawski Nadarzyn jest jednym z miejsc, do których docierają dostawy z naszej restauracji. Zaledwie kilka kliknięć na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej dzieli Cię od zamówienia zestawu futomaków, hosomaków czy uramaków.

Wiemy, że nasi Klienci chcą poznawać tradycyjne i nowoczesne smaki Korei, Japonii czy Tajlandii, dlatego oferta zawiera wiele zup, dań głównych, przystawek, specjałów czy sałatek. Zielone curry, pad thai, ramen czy wonton to najpopularniejsze z potraw, ale menu jest dużo szersze i zadowala nawet najbardziej wymagających Klientów.

Sekretem naszych dań jest pasja i miłość do azjatyckiej kuchni. Sięgamy po świeże i sprawdzone produkty, poświęcamy czas na rozwój i udoskonalanie naszym receptur, starając się osiągnąć jak najlepsze walory smakowe serwowanych dań. Restauracja jest znana z tego, że dostarcza sushi i inne potrawy do Nadarzyna oraz mniejszych miejscowości w okolicy.

Atrakcyjny cennik, estetyczna forma podania i troska o potrzeby wszystkich Klientów (również wegan czy kobiet w ciąży) stanowią wyróżniki, z których jesteśmy dumni. Przekonaj się, że warto odkrywać sekrety azjatyckich smaków i aromatów.

Zobacz MENU i ZAMÓW