Sushi Warszawa Białołęka

Potrawy charakterystyczne dla Japonii cieszą się ogromnym uznaniem na całym świecie, w tym także w Polsce, gdzie liczba lokali oferujących np. catering sushi staje się coraz większa. Warto jednak postawić na naszą restaurację, która dzięki właściwemu dopasowaniu składników najwyższej jakości oraz doświadczeniu i pasji kucharzy jest w stanie zaoferować tradycyjne dania kuchni japońskiej o wyjątkowym smaku. Zapraszamy do zapoznania się z menu!
 

Najlepsze sushi w Warszawie

 
Będące doskonałą propozycją np. na firmowe spotkanie czy imprezę okolicznościową sushi dostarczamy m.in. na Białołekę oraz inne dzielnice Warszawy, a także miejscowości znajdujące się w pobliżu Piastowa. Potrawy te przygotowujemy w różnych wariantach, wykorzystując półprodukty od sprawdzonych dostawców. W naszym menu znajdują się rozmaite rolki, w tym m.in. hosomaki z soczystym łososiem pieczonym. Proponujemy też futomaki ibodai lub kani – oprócz właściwie przyrządzonego ryżu i świeżych warzyw miłośnicy japońskich przysmaków mogą w tym wypadku liczyć także na aromatyczną rybę maślaną oraz paluszki krabowe.

Sushi Białołęka - Propozycja z kraju kwitnącej wiśni

 
Wspomniane rodzaje wykonywanego przez naszych kucharzy sushi dla gości z Białołęki, Pruszkowa, Komorowa, Piastowa czy Legionowa dostępne są w wielu zestawach, dzięki czemu łatwo można wybrać najlepiej odpowiadającą indywidualnym preferencjom kompozycję zawierającą wspomniane futomaki, hosomaki, nigiri, californiamaki czy kalifornijskie krewetki. Oferujemy również wyjątkowe warzywa, ryby oraz owoce morza w tempurze. Ciasto na tę wyjątkową panierkę przygotowujemy zgodnie z tradycyjnymi przepisami japońskiej kuchni, dbając o zachowanie jej właściwej chrupkości i zarazem lekkości.
 
Dużym atutem naszej restauracji jest możliwość zamówienia wszystkich potraw z menu na dowóz. Oferujemy wspomniany catering sushi, dostarczając wybrane rodzaje rolek lub inne dania z menu również w sporych ilościach. Jesteśmy tym samym w stanie obsłużyć nawet rozmaite imprezy okolicznościowe. Zachęcamy do składania zamówień zarówno mieszkańców warszawskiej Białołęki, jak i innych dzielnic i miejscowości znajdujących się w pobliżu naszego lokalu w Piastowie!. Najlepsze sushi tylko w Ebi Sushi!